REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Grupiniai užsiėmimai asmenis su lyties disforija

23 birželio, 2020

Romuvos klinikoje, birželio mėnesį prasidėjo grupiniai užsiėmimai skirti asmenims su lyties disforija. Grupę moderuoja ilgametę patirtį Lietuvoje ir Norvegijoje turinti seksualinės medicinos gydytoja psichiatrė dr. Giedrė Jonušienė.

Asmenys su lyties disforija patiria bendravimo, socialinės integracijos, išsilavinimo ir profesinių iššūkių. Gretutiniai psichikos sutrikimai tokie kaip depresija, nerimas, priklausomybės psichoaktyvioms medžiagoms, didelė savidestrukcinio ir savižudiško elgesio tikimybė, tai dažna asmenų su lyties disforija kasdienybė. Tokioje kasdienybės realybėje jiems nebelieka laisvos energijos, tiesiog būti savo tikrajame identitete ir brandžiai jį išreikšti.

Grupės tikslas yra suteikti asmenims saugią aplinką, kurioje visi kartu galėtų susiburti ir pasidalinti savo gyvenimo patirtimi, gauti palaikymą, patirti bendrystės jausmą bei pažinti savo emocijas ir poreikius. Grupėje dalyvaujantys asmenys skatinami tyrinėti savo tapatybės išraiškas, aktyviai dalyvauti ir dalintis savo patirtimis, gyvenimo iššūkiais kylančiais santykiuose, kasdieninėje ar profesinėje veikloje, taip pat kartu su grupės palaikymu ieškoti efektyvių būdų įvairioms situacijoms įveikti.

Klausymasis kitų žmonių patirties, taip pat, kaip ir dalinimasis savo patirti saugioje aplinkoje, gali padėti žmogui rasti atsakymus ir sprendimus į iškylančius klausimus. Tai yra efektyvi terapija išmokti reikšti savo lyties identitetą kartu plečiant savo plečiant savo prisitaikymo galimybes.

Grupė vyksta 1 kartą per mėnesį (penktadieniais)

Platesnę informaciją galite sužinoti paskambinę telefonu +37064422448

 

 

Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448

Apie autorių

Įrašyti atsiliepimą

*