REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Apie mus

Apie mus

Esame klinika, kurianti saugią, raminančią erdvę, burianti žingeidžius, norinčius padėti specialistus, kurie su klientais mezga dialogą – išklausydami, bandydami suprasti, atsakydami į klausimus, aptardami baimes, išmokydami įvairių darbo su savimi technikų. Klientai mus rekomenduoja dėl profesionalumo, diskretiškumo, sąžiningumo, pagarbos, atidumo, atvirumo savitumui.

Vis dar manoma, kad apsilankymas pas psichikos sveikatos specialistą (-ę) yra silpnybės požymis, kuris ateityje trukdys užsiimti svarbiomis veiklomis. Žmonės bijo, kad, pasidalinę psichikos problemomis, bus laikomi „nenormaliais“, kad jie bus gydomi vaistais, kurie atskirs nuo kitų.

„Romuvos klinikoje“ gydymas žmogui grąžina gyvenimo džiaugsmą, o kartais ir patį gyvenimą. Tinkamai suteikta pagalba gali sumažinti nerimą, paniką, neaiškios kilmės kūno pojūčius, išmokyti tvarkytis su stresu, baimėmis, priklausomybėmis, atminties, elgesio sutrikimais, padėti suvokti realybę, save, sėkmingai grįžti į šeimą, visuomenę, darbą.

Mūsų komanda remiasi holistiniu požiūriu į sveikatą – prisitaikome prie individualių klientų poreikių, ieškodami tinkamiausio, moksliškai patvirtinto, medicinos naujovėmis paremto gydymo būdo, jungdami psichoterapinius metodus su medikamentiniu gydymu.

Kviečiame susipažinti su mūsų klinikos profesionalais ir pasirinkti jums tinkamiausią.

„Romuvos klinika“ įregistruota 2013 metais, licencijos Nr. 3494.

Susisiekime

Gauti norimą pagalbą – lengva. Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. 

Pagalbą teikiame tiek individualiems klientams, tiek įmonėms. Konsultuojame gyvai ir nuotoliu.

Mumis pasitiki:

Ekrano_nuotrauka_2021-09-06_173750-removebg-preview


achema-logo-vector

Esame socialiai atsakingi. Dalį savo pelno klinika skiria socialiai atsakingoms organizacijoms, projektams:

f80d4ea0-8ca1-4e84-ab99-e0032026a343