REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Ingrida Dinigevičienė

PSICHOLOGĖ – PSICHOTERAPEUTĖ


SPECIALIZACIJA:

Ingrida Dinigevičienė

Nuotaikų svyravimai, nerimas ir su stresu susijusios būsenos, neorganiniai miego sutrikimai, įvairaus pobūdžio neaiškios kilmės skausmai, asmenybės sutrikimai, pagalba psichologinių krizių metu, streso valdymo technikų mokymas.

Suaugusiųjų konsultavimas

Individuali terapija

Lietuvių ir rusų kalbomis


APIE

Kad uždegtum, visų pirma pats turi degti tuo jausmu. Kad pravirkdytum, visų pirma ašaros turi tekėti pačiam. Kad įtikintum, visų pirma pats turi tikėti. (Vinstonas Čerčilis)

Sveiki! Esu Ingrida Dinigevičienė, psichologė-psichoterapeutė. Esu atkakli, kūrybinga, mėgstu tai, ką darau. Klientai mane apibūdina kaip šiltą, atvirą ir auginančią specialistę. Mano kaip psichoterapeutės misija ir vaidmuo – būti šalia einant pokyčių keliu.

Darbas kartu

Darbas kartu gali trukti kelis mėnesius arba kelerius ir daugiau metų. Sesijos lankomos kas savaitę. Pirmosios skirtos susipažinti, pristatyti problemą ir aptarti lūkesčius bei terapinį procesą. Vėlesnės – pagal situaciją ir psichoterapinį tikslą. Jos gali būti labiau atskleidžiamojo pobūdžio (kai siekiama įsisąmoninimo ir stabilių teigiamų pokyčių), stiprinamojo pobūdžio (kai sužadinami sunkumų įveikimo mechanizmai, padedantys naudotis savo paties galiomis) ir palaikomojo pobūdžio (kai siekiama, kad tai, ko negali pakeisti, turėtų kuo mažesnę įtaką gyvenime).

Kodėl terapija?

Žmonės, norintys pradėti lankyti terapiją, dažnai nežino, nuo ko pradėti, kaip paaiškinti, ko atėjo, bijo būti nesuprasti. Savo būsimam klientui (-ei) norėčiau palinkėti drąsos ateiti. Jūs nusipelnėte galimybės jaustis geriau pažinę save, išsisprendę tai, ką galima išspręsti, arba išmokę prisitaikyti prie to, ko negalima pakeisti. Visa tai padeda pasiekti terapija.


DARBO POBŪDIS

Dirbdama su suaugusiaisiais specializuojuosi šiose srityse:

 • Nuotaikos svyravimai ar sutrikimai, kuriems būdingi ilgalaikiai emocinės pusiausvyros praradimai, pasireiškiantys depresija, manija arba mišria būsena.
 • Nerimo ir su stresu susijusios būsenos, kurioms priskiriamos įvairios baimės, fobijos, panikos priepuoliai, įkyrios mintys ir veiksmai (OKS), nuolat jaučiamas nerimas be priežasties (GEN), taip pat atidėliojimas ir perfekcionizmas.
 • Neorganiniai miego sutrikimai.
 • Įvairaus pobūdžio neaiškios kilmės skausmai ir pojūčiai, kai nėra akivaizdžios ligos, pvz. širdies, krūtinės skausmai, padažnėjęs pulsas, pasunkėjęs kvėpavimas, rijimas, padidėjęs kraujo spaudimas (AKS), įvairūs skrandžio, žarnyno sutrikimai arba kt. skausmai.
 • Asmenybės sutrikimai, kai asmenybės bruožai trukdo prisitaikyti prie aplinkos ir kelia stresą.
 • Psichologinės ir egzistencinės krizės išgyvenant netektis, skyrybas, kitas sudėtingas, adaptaciją sunkinančias situacijas.
 • Streso valdymo technikų mokymas (progresyvioji raumenų relaksacija, dėmesio nukreipimo technikos, kvėpavimo technikos, nerimo atidėjimo metodai, darbas su mintimis).

Dirbdama derinu psichodinaminę, schemų ir kognityvinę terapijas. Tai leidžia plačiau pažvelgti į klientams kylančias problemas ir lanksčiau pritaikyti situacijai tinkančius metodus.

Taip pat domiuosi neurofiziologija, darbu su vidinėmis schemomis bei ėjimo terapija.


PATIRTYS

 • 2007 m. Vytauto Didžiojo universitete baigiau psichologijos bakalauro studijas, vėliau,
 • 2010-aisiais, ten pat įgijau sveikatos psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį.
 • Esu baigusi Kognityvinės ir elgesio terapijos mokymus pagal Europos elgesio ir kognityvinės terapijos asociacijos standartus (900 val. KMU, KET draugija, 2014 m.),
 • Individualios schemų terapijos mokymus (40 val. St. Petersburg Schema therapy insitute, 2020 m.), taip pat Individualios psichodinaminės psichoterapijos kursą (7010 val., VU Medicinos fakultetas, 2022 m.).
 • Esu KET, schemų terapijos, dinaminės terapijos intervizijų grupių narė.

Skatinu pradėti vidinį pokytį, kviečiu rezervuoti konsultacijos laiką. Susisiekime.

Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448