REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Rasa Vaicekauskienė

PSICHOLOGĖ

Rasa Vaicekauskienė


SPECIALIZACIJA:

Savirealizacija, gyvenimo prasmės paieškos, karjeros pokyčiai, motinystė, santykiai, kaltė, nerimas, depresija.

Suaugusiųjų konsultavimas

Lietuvių, anglų kalbomis


APIE

Gyvenimo grožis – gebėjime save koreguoti. (Leonidas Donskis)

Sveiki! Esu Rasa Vaicekauskienė, licencijuota psichologė. Profesiniame kelyje vadovaujuosi smalsumu, atvirumu, drąsa, nuolatiniu mokymusi, pagarba kliento (-ės) autonomiškumui. Klientai mane apibūdina kaip šiltą, atvirą specialistę su humoru. Mano kaip psichologės misija ir vaidmuo – didinti kliento (-ės) viltį, mažinti beviltiškumo jausmą.

Darbas kartu

Bendraudama su klientais kuriu aplinką, kurioje saugu, kur klientas (-ė) gali jaustis besąlygiškai priimtas (-a). Tai leidžia kurti pasitikėjimu pagrįstą terapinį santykį. Iš kliento (-ės) tikiuosi smalsumo pažinti, drąsos pripažinti, noro pakeisti.

Darbo kartu trukmė priklauso nuo problemos sunkumo ir kliento (-ės) poreikių. Konsultacijas lankyti rekomenduoju kartą per savaitę, kol tai prasminga klientui (-ei).

Pirmosios sesijos metu susipažįstame, skiriame laiko aptarti kreipimosi aplinkybes, ankstesnę konsultavimo patirtį. Susitariame dėl darbo sąlygų, atsakomybės pasidalijimo. Pradedame kelti konsultavimo tikslus, bandome apibrėžti kliento (-ės) problemą, aptariame lūkesčius. Vėlesnių sesijų metu toliau stipriname ryšį, gilinamės į problemą, ieškome galimų jos sprendimo būdų.

Kodėl terapija?

Terapiją pradedantis lankyti žmogus neretai nerimauja, tačiau šiuo klausimu jis / ji nėra vienišas (-a) – nerimą jaučiu ir aš. Juk pirmą kartą susitinka du nepažįstami žmonės ir leidžiasi į kelionę, tiksliai nežinodami, kur ji nuves. Aišku tik tai, kad nuotykių bus, o drauge juos pasitikti – drąsiau.

Visgi kiekvienas pradėjęs šią kelionę nusipelno galimybės kurti kitokią gyvenimo istoriją, kurioje – daugiau vilties, sąmoningumo, laisvės rinktis ir gebėjimo prisiimti atsakomybę už pasirinkimus, tai– gilesni ir daugiau pasitenkinimo teikiantys tarpasmeniniai santykiai, daugiau pasitikėjimo, kad visi reikalingi atsakymai bei resursai, atsakymai yra paties (-čios) kliento (-ės) širdyje. Visa tai galima pasiekti lankant psichoterapiją.


DARBO POBŪDIS

Specializuojuosi suaugusiųjų palaikymo per integruotą individualią terapiją srityje. Galiu padėti kelyje į gijimą jaučiant nerimą, depresiją, kaltę, kelyje į / per motinystę, savirealizaciją, gyvenimo prasmės paieškas, karjeros pokyčius.

Savo terapijos stilių apibūdinčiau kaip integruotą, holistinį. Domiuosi psichodinamine, psichoanalitine, egzistencine, kognityvine elgesio (KET) psichoterapijomis ir, priklausomai nuo kliento (-ės) asmenybės bei problemos, renkuosi tas žinias bei įgūdžius, kurie labiausiai prisideda prie problemos supratimo bei išsikeltų tikslų įgyvendinimo.

Praktikoje remiuosi tokiais baziniais metodais, kaip palaikymas, atspindėjimas, interpretavimas, darbas „čia ir dabar“ – su tuo, kas vyksta tarp manęs ir kliento (-ės) esamuoju momentu, kas aktualu ir gyva dabar. Tikiu, kad šios technikos prisideda prie terapinio santykio kūrimo ir daro įtaką pokyčiams.


PATIRTYS

  • Psichologijos bakalaurą ir klinikinės psichologijos magistrą baigiau Vilniaus universitete (VU).
  • Darbo patirtį kaupiu nuo 2019 m. Dirbau „Jacobs Douwe Egberts“ personalo vadove Baltijos regione,
  • o nuo 2020 m. – psichologe „Romuvos“ klinikoje.

Skatinu pradėti vidinį pokytį, kviečiu rezervuoti konsultacijos laiką. Susisiekime.

Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448