REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Evelina Palaitytė-Urbonė

PSICHOLOGĖ

Evelina Palaitytė-Urbonė


SPECIALIZACIJA:

Įvairūs emociniai sunkumai – nerimas, depresija, santykiai, taip pat asmeninis augimas, savęs pažinimas.

Individualus konsultavimas, paremtas KET principais

Suaugusiųjų konsultavimas ir diagnostika

Lietuvių kalba 


APIE

„Bet reikia turėti šviesos su savimi, iš savęs, kad šviestum tamsybėse visiems ant kelio stovintiems, kad jie išvydę patys rastų šviesos savyje ir eitų savo keliu, kad nestovėtų tamsybėse„ – M.K. Čiurlionis

Esu Evelina, atvira, empatiška, lanksti psichologė, kurią klientai mane dar apibūdina kaip energingą ir šmaikščią. 

Darbas kartu

Darbe su klientu stengiuosi kurti saugumu pagrįstą aplinką, kad pacientas išdrįstų atsiverti. Vėliau, terapinę aplinką ir atmosferą kuriame drauge su klientu – tokią, kokios tuo metu labiausiai norisi ar reikia. 

Iš kliento tikiuosi atvirumo, pasitikėjimo ir bendradarbiavimo.

Pirmoji konsultacija labai svarbi tiek klientui, tiek psichologui. Jos metu susipažįstame, aptariame taisykles, klientui pasakojant bandau įsigilinti ir suprasti kliento problemas, išsiaiškinti esamus lūkesčius. Tuo tarpu klientas įsivertina, kiek saugiai jaučiasi terapiniame santykyje, sprendžia kiek tinkami ir priimtini mano terapiniai metodai.

Vėlesnėse konsultacijose darbas tampa intensyvesnis, gilinamasi detaliau į paciento sunkumus ir problemas, tai gali sukelti nemalonius jausmus. Kartais duodu namų darbų ar užduočių (pagal susitarimą) siekiant į terapinį procesą įtraukti daugiau įžvalgų.

Dažniausiai rekomenduojama lankytis kartą per savaitę. Tačiau kiekvienas atvejis labai individualus, todėl konsultacijų dažnumas ir trukmė derinama atsižvelgiant į kiekvieno kliento patiriamų sunkumų pobūdį ir aplinkybes. 

Baigiantis terapiniam procesui klientai dažnai jaučia dvejopus jausmus, tačiau tai visiškai normali reakcija patiriant atsiskyrimą.

Kodėl terapija?

Žmogus, norintis pagalbos, susiduria su daugybę baimių ir nesaugumo. Labiausiai norisi palinkėti nebijoti išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį, o vėliau keliausime drauge. Mano tikslas yra skatinti pokytį – padėti žmogui save įgalinti spręsti, rinktis ir keistis jam norima kryptimi.


DARBO POBŪDIS

Individualios konsultacijos 

Į kiekvieną klientą stengiuosi žiūrėti be išankstinių nuostatų, todėl technikos ir metodai parenkami remiantis konkretaus kliento problematika. Dažniausiai konsultavime naudoju KET (kognityvinės elgesio terapijos) metodikas. Tačiau savo kvalifikaciją nuolatos keliu ir kaupiu žinias įvairiose psichoterapiniuose požiūriuose, todėl prireikus deriname ir skirtingus terapinius elementus.


PATIRTYS

  • 2021 pabaigiau LSMU Sveikatos psichologijos bakalaurą;
  • 2023 baigiau LSMU Klinikinės sveikatos psichologijos magistrą; 
  • Studijuoju kognityvinę elgesio psichoterapiją;
  • Šiuo metu darbuojuosi kaip LSMU Kauno Klinikų Neurochirurgijos klinikoje neuropsichologė;
  • Šiuo metu esu LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinikos med. psichologė; 
  • Šiuo metu dirbu LSMU Neuromokslų Institute kaip jaunesnioji mokslo darbuotoja.

Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448