REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Jurga Raudienė

VAIKŲ IR PAAUGLIŲ PSICHOLOGĖ


SPECIALIZACIJA:

Jurga Raudienė

Emociniai sunkumai – baimės, nerimas, liūdesys, dėl įtampos atsirandantys somatiniai simptomai, tarpasmeninių santykių, žemos savivertės problemos, mokymosi sunkumai, mokomųjų dalykų, karjeros sprendimai.

Mokyklinio amžiaus vaikų, paauglių ir suaugusiųjų konsultavimas

Individuali integracinė terapija. Psichologinė diagnostika

Lietuvių, anglų, rusų kalbomis


APIE

Kelią nueis einantis (-i).

Sveiki! Esu Jurga Raudienė, licencijuota medicinos psichologė. Profesiniame kelyje vadovaujuosi pagarba, tolerancija, stengiuosi ieškoti kūrybiškų sprendimų. Klientai mane apibūdintų kaip empatišką, atvirą, nebijančią sudėtingų, „aštrių“ temų. Tikiu, kad viduje augame būdami bet kokio amžiaus. Tad mano kaip psichologės misija ir vaidmuo – padėti klientui (-ei) augti, padrąsinti eiti savo unikaliu keliu.

Darbas kartu

Bendraudama su klientais kuriu aplinką, kurioje jie jaustųsi saugūs, priimti, galintys laisvai tyrinėti save ir be baimės kalbėti apie patirtis. Kad terapija veiktų, svarbus bendradarbiavimas ir atvirumas, drąsa išbandyti naujus dalykus, įsipareigojimas nepabėgti iš įtampą keliančios situacijos.

Psichologinis konsultavimas gali būti tiek trumpalaikis, tiek ilgalaikis – tai priklauso nuo kliento (-ės) situacijos ir poreikių. Profesiniam konsultavimui užteks 2–3 susitikimų, tačiau depresija sergančiam paaugliui (-ei) gali prireikti ir pusmečio ar metų sistemingo darbo. Esant rimtesniems sunkumams, rekomenduojama susitikti su specialistu kartą per savaitę.

Paprastai pirmosios sesijos metu stengiuosi surinkti kuo daugiau bendros informacijos apie kliento (-ės) situaciją, sunkumus, lūkesčius. Kalbuosi su vaiką / paauglį atlydėjusiais artimaisiais, tai padeda pamatyti, kaip problemą supranta skirtingi šeimos nariai.

Vėlesnių susitikimų metu, kad darbas vyktų greičiau ir sklandžiau, bendru susitarimu kartais skiriamos „namų užduotys“. Dirbant su mokyklinio amžiaus vaikais taip pat vyksta atskiri susitikimai su jų tėvais ar globėjais.

Kodėl terapija?

Terapijos pradžioje dažnai baisu pasirodyti silpnam, „nenormaliam“, atvirai kalbėti su nepažįstamu žmogumi, išdrįsti pasitikėti jo gebėjimu išlaikyti paslaptį. Savo būsimą klientą (-ę) norėčiau padrąsinti ir palinkėti šiek tiek kitaip pažiūrėti į sprendimą kreiptis pagalbos, nepamiršti, kad ryžtas keistis – ne silpnumo, o vidinės drąsos ir brandos požymis.

Psichologinis konsultavimas padeda pozityviau žvelgti į save, kitus, išmokti atsiverti bendraujant su aplinkiniais, sumažinti emocinę įtampą, lengviau ištverti stresines situacijas, susilpninti jų neigiamą poveikį kūnui.


DARBO POBŪDIS

Individualiai konsultuoju mokyklinio amžiaus vaikus, paauglius, suaugusiuosius, patiriančius emocinius sunkumus – baimes, nerimą, liūdesį, dėl įtampos atsirandančius somatinius simptomus, tarpasmeninių santykių, žemos savivertės problemas. Padedu įvertinti galimas psichologines mokymosi sunkumų priežastis, identifikuoti gabumus, priimti sprendimus dėl mokomųjų dalykų ar būsimos profesijos.

Darbe remiuosi integracinės terapijos principais. Konsultuodama naudojamus metodus pasirenku atsižvelgdama į kliento (-ės) amžių, asmenybės ypatumus, sunkumų pobūdį, lūkesčius, todėl bendravimo būdas ir technikos gali būti skirtingos: tiek įprastas pokalbis, tiek terapiniai žaidimai, meno terapijos ar biblioterapijos elementai, rašymo užduotys, atsipalaidavimo būdų mokymas. Skirtingų metodų integravimas leidžia geriau atitikti kliento (-ės) poreikius, rasti jam / jai patogiausią atsivėrimo būdą.

Domiuosi gabumų įtaka asmenybei bei jos prisitaikymui, asmenybės bruožų ir profesijos pasirinkimo sąsajomis, naujomis psichologinės diagnostikos galimybėmis, pagalbos nerimo sutrikimų turintiems vaikams ir suaugusiesiems metodais.


PATIRTYS

  • 2000 m. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) baigiau psichologijos bakalaurą, o 2002 m. – sveikatos psichologijos magistrą.
  • Darbo patirtį kaupiu nuo 2002 metų. Psichologe dirbau Kauno r. Garliavos J. Lukšos gimnazijoje, Kauno r. Linksmakalnio mokykloje-darželyje, Kauno „Kardiolitos“ klinikų Psichikos sveikatos centre.
  • Esu savanoriavusi kūrybinėse vaikų stovyklose, dirbau gabių vaikų atrankos projektuose.

Skatinu pradėti vidinį pokytį, kviečiu rezervuoti konsultacijos laiką. Susisiekime.

Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448