REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Prof. Nida Žemaitienė

Nida Žemaitienė

PSICHOLOGĖ, DAKTARĖ, PROFESORĖ


SPECIALIZACIJA:

Traumuojančios patirtys ir krizės ir jų įveika, slegiantys emociniai išgyvenimai, panikos sutrikimai, savižudybės grėsmė, asmeninis augimas bei psichologinio atsparumo stiprinimas.

Suaugusiųjų ir paauglių konsultavimas

Individuali traumų terapija. EMDR. BEPP.

Lietuvių kalba


APIE

Kai kopi į kalną, kiekvienas žingsnis yra svarbus!

Sveiki! Esu psichologė prof. dr. Nida Žemaitienė. Profesiniame kelyje visada siekiu ieškoti geriausių sprendimų derindama mokslą ir praktiką. Pagrindinės savybės, kurios mane veda šiuo keliu, yra atvirumas, nuoširdumas ir tikėjimas neišsemiamomis žmogaus psichikos galimybėmis. Esu dėkinga visiems savo klientams už unikalią galimybę kartu ieškoti atsakymų ir geriausių sprendimų šioje naujų atradimų kupinoje kelionėje.

Darbas kartu

Terapinėje praktikoje visada renkuosi metodus, tinkamiausius konkrečiam klientui (-ei) ir jo / jos problemai spręsti. Darbe remiuosi EMDR (nujautrinimo akių judesiais ir perdirbimo terapija), BEP (trumpalaike eklektine potrauminio streso terapija) bei kitomis traumų terapijos rūšimis bei elementais. Nuolat mokausi iš patirties ir domiuosi neišsemiamomis žmogaus galimybėmis augti bei įveikti sunkumus.

Vedu mokymus psichologams, sveikatos priežiūros, švietimo, socialinio darbo ir kitų sričių specialistams bei įvairių visuomenės grupių atstovams įvairiomis psichikos sveikatos, psichologinių traumų ir kritinių įvykių įveikos, smurto ir savižudybių prevencijos temomis.


DARBO POBŪDIS

Specializuojuosi individualaus konsultavimo ir individualios traumų terapijos srityse. Turiu ilgametę praktinę ir mokslinę pagalbos suaugusiems ir paaugliams patirtį.

Galiu padėti patiriant slegiančius emocinius išgyvenimus, panikos sutrikimus, išgyvenant traumuojančias gyvenimo situacijas, emocines krizes, sveikatos sutrikimus, savižudybės grėsmę. Taip pat konsultuoju siekiančius asmeninio augimo ir psichologinio atsparumo stiprinimo.


PATIRTYS

  • Vilniaus universitete (VU) baigiau psichologijos ir filologijos studijas.
  • Kauno medicinos universitete (KMU) įgijau visuomenės sveikatos krypties daktaro mokslo laipsnį, vėliau tapau docente, profesore.
  • Gilindamasi į mokslines problemas niekada nebuvau nutolusi nuo praktikos.
  • Ilgą laiką dirbau su jaunimu mokykloje bei sveikatos priežiūros srityje.
  • Šiuo metu dirbu profesore Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir psichologe Romuvos klinikoje.
  • Esu Krizių ir katastrofų psichologijos konsultantė Rytų Europos šalims
  • bei Europos sertifikuota psichologė klinikinėje ir sveikatos srityje.

Skatinu pradėti vidinį pokytį! Susisiekime.

Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448