REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Dr. Giedrė Jonušienė

PSICHIATRĖ – PSICHOTERAPEUTĖ

Giedrė Jonušienė

Giedrė Jonušienė


DARBO PATIRTIS

 • Nuo 2014 iki 2019 metų dirbau gydytoja psichiatre Norvegijoje
 • 2006 – 2014 m. dirbau gydytojo psichiatro pareigose bei pedagoginėse asistento, vėliau lektoriaus pareigose Lietuvos Sveikatos Mokslų universitete Psichiatrijos klinikoje

STUDIJOS

 • 2008 – 2012 m. studijavau Europos seksualinės medicinos draugijos (ESSM) ir Daugiaprofilinio jungtinio seksualinės medicinos komiteto (MJCSM) paruoštoje standartizuotoje seksualinės medicinos programoje, bei įgijau seksualinės medicinos gydytojo kvalifikaciją (FECSM), sertifikuojamą Europos medicinos specialistų sąjungos (UEMS).
 • 2012 m. apgyniau disertacijos tezes tema: „Moterų lytinės funkcijos pomenopauzės laikotarpiu sąsajos su nerimo ir depresijos simptomais bei lytiniais hormonais“ (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas). Šis doktorantinis projektas buvo įvertintas prizine vieta Šiaurės šalių andrologų asociacijos (NAFA) konferencijoje Taline (2010).
 • 2006 m. baigiau psichiatrijos rezidentūros programą Kauno medicinos universitete Psichiatrijos klinikoje
 • 1995 – 2002 m. studijavau ir įgijau medicinos gydytojo kvalifikaciją Kauno medicinos universitete Medicinos fakultete

DARBO SRITYS

 • Suaugusieji
 • Individuali terapija

DARBO PROBLEMATIKA

 • Įvairių psichikos sutrikimų diagnostika bei kompleksinis gydymas
 • Lyties disforija, moterų ir vyrų seksualinės funkcijos sutrikimų diagnostika (potraukio, sujaudinimo, orgazmo, pasitenkinimo sutrikimai, skausminiai sindromai) bei šių sutrikimų psichoterapinis ir/ar medikamentinis gydymas
 • Poros seksualinių sutrikimų pažingsninis identifikavimas ir optimaliausių gydymo strategijų paieškos

PUBLIKACIJOS IR NARYSTĖS

Publikacijų ir pranešimų kryptis-seksualinė norma ir patologija, seksualinių sutrikimų gydymas. Nuo 2004 m. paskelbta per 40 tezių ir publikacijų vietiniuose ir užsienio leidiniuose, skaityta apie 40 pranešimų tiek Lietuvos, tiek užsienio profesiniuose renginiuose. Vienas svarbiausių tarptautinių projektų yra bendraautorystė mokomosios priemonės kūrime „The EFS and ESSM Syllabus of Clinical Sexology“ (2013). Mokslinio žurnalo, skirto specialistams „Seksualinė medicina“, iniciatorė ir atsakingoji redaktorė 2013-2017 m. Europos seksualinės medicinos draugijos narė.


TRUMPAI APIE SAVE

Klinikinėje praktikoje diagnozuojant ir gydant sutrikimus, taikau integruoto bio-psicho-socialinio modelio paaiškinimą. Manau, jog psichoseksualinė edukacija yra neatsiejama seksualinių sutrikimų gydymo dalis, todėl konsultavime skiriu daug dėmesio šiam etapui. Mano ekspertinė sritis yra ne tik seksualiniai sutrikimai, bet ir įvairių psichikos sutrikimų diagnostika bei kompleksinis gydymas. Mokymai taip pat yra neatsiejama mano darbo dalis. Esu IOSS (International Online Sexology Supervisors) ekspertų komandos, kuri organizuoja mokymus ir supervizijas specialistams, narė.


STRAIPSNIAI


Užklausa konsultacijai


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448