REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Grupiniai užsiėmimai asmenims su lyties disforija

14 liepos, 2020

„Romuvos“ klinikoje birželio mėnesį prasidėjo grupiniai užsiėmimai, skirti asmenims su lyties disforija. Grupę moderuoja ilgametę patirtį Lietuvoje ir Norvegijoje turinti psichiatrė, seksualinės medicinos gydytoja dr. Giedrė Jonušienė.

Asmenims su lyties disforija, kyla bendravimo, socialinės integracijos, išsilavinimo ir profesinių iššūkių. Gretutiniai psichikos sutrikimai, tokie kaip depresija, nerimas, priklausomybės nuo psichoaktyvių

medžiagų, didelė savidestrukcinio ir savižudiško elgesio tikimybė, – tai dažna asmenų, su lyties disforija, kasdienybė. Tokioje kasdienybės realybėje jiems nebelieka laisvos energijos tiesiog būti savo tikrajame identitete ir brandžiai jį išreikšti.

Grupės tikslas yra suteikti asmenims saugią aplinką, kur visi kartu galėtų susiburti ir pasidalyti savo gyvenimo patirtimi, būti palaikomiems, patirti bendrystės jausmą bei pažinti savo emocijas ir poreikius. Grupėje dalyvaujantys asmenys skatinami tyrinėti savo tapatybės išraiškas, aktyviai dalyvauti ir dalytis savo patirtimis, gyvenimo iššūkiais, kylančiais santykiuose, kasdieninėje ar profesinėje veikloje, taip pat kartu su grupės palaikymu ieškoti efektyvių būdų įvairioms situacijoms įveikti.

Klausymasis kitų žmonių patirties, kaip ir dalijimasis savo patirtimi saugioje aplinkoje, gali padėti žmogui rasti atsakymus į iškylančius klausimus ir rasti sprendimus. Tai yra efektyvi terapija, padedanti išmokti reikšti savo lyties identitetą, kartu plečiant savo prisitaikymo galimybes.

Grupė vyksta 1 kartą per mėnesį (penktadieniais).

Dėl dalyvavimo grupėje susisiekite telefonu +37064422448.

Apie autorių

Įrašyti atsiliepimą

*