REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Romuvos klinikoje konsultuoja seksualinės medicinos gydytoja Giedrė Jonušienė

05 rugsėjo, 2019

Giedrė Jonušienė

“Romuvos klinikoje” konsultuoja ilgametę patirtį Lietuvoje ir Norvegijoje turinti seksualinės medicinos gydytoja Giedrė Jonušienė.

Giedrės Jonušienės ekspertinės sritys: lyties disforija, moterų ir vyrų seksualinės funkcijos sutrikimų diagnostika (potraukio, sujaudinimo, orgazmo, pasitenkinimo sutrikimai, skausminiai sindromai) bei šių sutrikimų psichoterapinis ir/ar medikamentinis gydymas. Poros seksualinių sutrikimų pažingsninis identifikavimas ir optimaliausių gydymo strategija paieškos.

Klinikinėje praktikoje diagnozuojant ir gydant sutrikimus, taikomas integruoto bio-psicho-socialinio modelio paaiškinimas. Psichoseksualinė edukacija yra neatsiejama seksualinių sutrikimų gydymo dalis, todėl konsultavime yra skiriama daug dėmesio šiam etapui. Medicinos gydytojos ekspertinė sritis yra ne tik seksualiniai sutrikimai, bet ir įvairių psichikos sutrikimų diagnostika bei kompleksinis gydymas.

Seksualinės medicinos gydytoja nuolatos tobulinasi mokymuose yra  IOSS (International Online Sexology Supervisors) ekspertų komandos, kuri organizuoja mokymus ir supervizijas specialistams, narė. Mokslinio žurnalo, skirto specialistams „Seksualinė medicina“, iniciatorė ir atsakingoji redaktorė. Europos seksualinės medicinos draugijos narė.

 


Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448

Apie autorių

Įrašyti atsiliepimą

*