REGISTRACIJA:
Tel.: +370 37 202048; +370 644 22448
El. paštas: info@romuvosklinika.lt
Adresas: Rotušės a.23, Kaunas 
  APMOKĖTI UŽ KONSULTACIJĄ

Romuvos klinikoje psichologai atlieka vaikų ir paauglių intelektinių gebėjimų vertinimą bei konsultuoja profesijos pasirinkimo klausimais

27 vasario, 2019

Romuvos klinikoje psichologai atlieka vaikų ir paauglių intelektinių gebėjimų vertinimą bei konsultuoja profesijos pasirinkimo klausimais.

Intelekto vertinimui naudojama WISC-III (Wechslerio intelekto skalė vaikams) metodika, ja tiriami vaikų ir paauglių nuo 6 m. iki 16 m. 11 mėn. gebėjimai.  Nustatomas bendras intelektinių gebėjimų lygmuo (skaičiuojamas intelekto koeficientas), vertinamos atskiros gebėjimų grupės, išskiriami indvidualūs gabumai (mąstymo galios) ir probleminės sritys, galinčios kelti sunkumų. Remiantis šiais duomenimis pateikiamos rekomendacijos.

Atlikti intelekto vertinimą gali būti naudinga, kai:

  • norima nustatyti gebėjimų lygį (pvz. tikrinant prielaidą, jog vaikas pasižymi išskirtiniais gabumais)
  • reikia  išsiaiškinti galimas mokymosi sunkumų priežastis
  • norima išskirti stipriąsias mąstymo puses, kuriomis bus galima remtis renkantis tolimesnį mokymosi ar profesinės veiklos kelią

 

Vaikų ir paauglių intelektinių gebėjimų vertinimas susideda iš  įvadinio pokalbio,  testavimo (vidutiniškai trunkančio 1,5 – 2 val.), rašytinės išvados parengimo ir susitikimo supažindinimui su testo rezultatais bei rekomendacijomis.

Profesinio orientavimo paslaugos teikiamos mokiniams, svarstantiems savo karjeros galimybes. Atsižvelgiant į kliento poreikius, greta įprastinio konsultavimo taikomi profesinio kryptingumo testai bei įvairūs profesinio  informavimo metodai (pagalba susirandant konkrečią reikalingą informaciją apie stojimą ar studijas, sudarant prioritetų sąrašą ir pan.) Konsultacijose gali dalyvauti ir moksleivių tėvai.

Intelektinių gebėjimų vertinimą Romuvos klinikoje atlieka vaikų ir paauglių psichologė Jurga Raudienė


Registracija internetu


Detalesnė informacija: info@romuvosklinika.lt arba telefonu: +370 644 22448

Apie autorių

Įrašyti atsiliepimą

*